רעיונות לבת מצווה בחורף

רעיונות לבת מצווה בחורף

 

ארגון אירוע בחורף מצמצם את האפשרויות העומדות בפני מארגני האירוע. מזג האוויר הקר והגשום והחשיכה היורדת מוקדם, מונעים קיום אירועים בחיק הטבע או אירועים עם פעילות אתגרית.
אם החלטנו לחגוג אירוע בת מצווה בחורף, נוכל לקיים אותו במקום מקורה ומחומם ונארגן את האירוע כרצף של פעילויות ואטרקציות מעניינות לנוער ולמבוגרים עם כלת בת המצווה במרכז העניינים.

אטרקציות כרעיונות לבת מצווה בחורף

אטרקציות הקשורות במזון

אוכל הוא אלמנט חשוב בכל אירוע. אטרקציות מיוחדות בתחום המזון הן משאיות אוכל. ניתן להזמין משאיות אוכל לפי טעמכם האישי. כלת השמחה מכירה טוב את חבריה ואת טעמם באוכל ואפשר לשתף אותה בבחירת האוכל המוגש.
אפשרות נוספת היא להציב דוכנים צבעוניים וססגוניים לסוגים שונים של מזון המוכן לעיני הקהל ומהווים אטרקציה בפני עצמם.
שילוב של אוכל חם בטעמים שונים יצור אווירה נעימה וחמימה שתהווה ניגוד למזג האוויר הקודר והקר בחוץ.

עמדות מולטימדיה

זהו שם כולל למגוון סימולטורים ומשחקי מחשב שדורשים פעילות אקטיבית של המשחקים בהן. לדוגמא, משחקים המשלבים נגינה, משטחי ריקודים ממוחשבים, סימולטורים של נהיגה במכוניות מרוץ, עמדות די ג'י ממוחשבות ועוד שלל עמדות שיותאמו לקהל האורחים ואף ימשכו את המבוגרים בעלי הנפש הצעירה להשתתף בחגיגה.
אטרקציה נוספת היא משחקי המציאות המדומה, המכניסים את השחקנים לעולמות שונים בתלת ממד ומספקים שעות ארוכות של בידור והנאה.

שולחנות משחק

אפשר לפזר שולחנות משחק ברחבי המתחם של המסיבה. לפעילות חברתית של משחקים תחרותיים בקבוצות או אחד נגד השני. לדוגמא, שולחנות כדורגל, הוקי אוויר, שולחן טניס, מתקן כדורסל, דוכני יריד עם משחקים כמו קליעה למטרה, השחלת טבעות על מוט ועוד.

נושא מוביל באירוע

מי שרוצה להשקיע יכול להחליט על נושא מוביל באירוע, לתכנן תפאורה מתאימה ואף להזמין בגדים ברוח אותו נושא שנבחר. בשלב ההזמנות לאירוע אפשר לבקש מהאורחים להתלבש בהתאם או להפתיע אותם ולארגן עבורם בגדים מתאימים.
אפשר לשתף את כלת השמחה בבחירת הנושא מהעולמות שהיא אוהבת. הנושא יכול להיות מעולמות הפנטזיה, הספורט, לפי ארץ המוצא של המשפחה, הקולנוע, הטלוויזיה או אפילו תחביב מיוחד שיש לכלת השמחה. האורחים ייכנסו לעולם המפתיע אשר ישאיר עליהם רושם עז וייזכר לזמן רב.

מופע במהלך האירוע

אפשר לשלב באירוע מופע אשר יתן לאורחים ולבעלי השמחה כמה רגעי מנוחה מהנים מרצף האטרקציות והפעילויות. היצע המופעים הוא ענק. אפשר להציע דוגמאות רבות כמו, להקת רקדנים המבצעים ריקוד עם כלת השמחה, מופע של אמן אשליות, מופע אש ועוד.

צילומים מיוחדים

מלבד הצלם המקצועי והמסורתי שיצלם את הנערה, הוריה והאורחים, קיימות אטרקציות הקשורות לעולם הצילום.

דוגמאות:

  • עמדת צילום למגוון אפשרויות צילום, תמונות רגילות, בומרנג (קטע וידאו שחוזר על עצמו), תמונה מתחלפת (GIF), סרטוני וידאו ותמונות עם אפקטים מיוחדים.
  • מראת סלפי לצילום עצמי וקבלת מגנט לתמונה החביבה עליכם.
  • קיר גרפיטי שהוא בעצם מסך ענק עליו מועלות תמונות של האורחים ואפשר לצייר עליו עם ספריי מיוחד ממש כמו גרפיטי ברחוב.

 

התמודדות עם תקלות מזג האויר בתכנון בת מצווה

כדי שהאירוע שלכם יהיה מושלם וללא תקלות, ארגנו מראש פטריות חימום, גם רזרביות למקרה שאחת מהן לא תעבוד.
וודאו שבמקום האירוע יש גרנטור תקין שיספק זרם חשמל למקרה ובגלל מזג האויר תהיה תקלה ברשת החשמל. אם אין גנרטור, השכירו אחד לערב האירוע. כך תמנעו עוגמת נפש של כלת השמחה בגלל חשמל מנותק.

 

לסיכום, אירוע בחורף אינו אמור להפריע לכם לתכנן בת מצווה חלומית. תוכלו לארגן אירוע עם הרבה אטרקציות וליצור אווירה חגיגית ושמחה עבור הנסיכה שלכם, וכמובן – למסיבה אמיתית במועדון לבת מצווה ברמה הגבוהה ביותר > לחגוג אצלנו במרפסת.