ההחלטות שצריך לקבל כאשר מקיימים אירוע בת מצווה

השיקולים בהפקת בת מצווה

האם מדובר על אירוע משותף לילדים ולמבוגרים?

זוהי אחת השאלות המרכזיות באירוע שלכם? מהו אופיו ועל ידי כך התאמת האירוע והספקים השונים לכך.

אם החלטתם על אירוע בעל אופי של מסיבה המתקיים במועדון בת מצווה המיועד לריקודים אז בוודאי שיהיה צורך בדיג'יי הער לרחשי הקהל ומעורב בטרנדים הקיימים אצל הילדים.

אם מדובר על אירוע מעורב לקהל מבוגר וקהל של ילדים אז ייתכן שיהיה צורך במקום שמאפשר הפרדה בין שני הקהלים, מציע מגוון רחב של מנות שעונה לטעמים השונים וכמובן בעל חזות מרשימה שתכבד את הקהל המבוגר שמגיע ותספק פלטפורמה לילדים לחגוג כאילו הם במסיבה הכי טובה בעיר.

 

מהו התקציב לאירוע בת המצווה?

לאחר שקבענו מיהו קהל היעד של האירוע נוכל לקבוע את התקציב המיועד לטובת ההפקה. מחיר של בת מצווה יכול להשתנות מאוד ולנוע בין אלפים בודדים ועד מאות אלפים, כמובן כתלות בכמות המוזמנים, מקום האירוע, תלבושות, אטרקציות, הפקה מוקדמת והוצאות נלוות.

אם בחרתם באירוע משולב הכולל מבוגרים וילדים כדאי לדעת את הכמויות המדויקות של הילדים שיגיעו לאירוע. צריך לזכור שאם מדובר על בת מצווה במקום מכובד אז בוודאי כי כל מנה תעלה מחיר מסוים שלא בטוח כי הילדים יוכלו לכסות אותה. כמובן שזהו שיקול רם מעלה בתכנון בת מצווש.

גם אם החלטתם על אירוע משולב במקום מצוין לאירועים אז אפשר למצוא דרכים להוזיל את מחיר בת המצווה. אחת הדרכים היא לבחור באחד מימי אמצע השבוע ולא ביום חמישי הצפוי להיות יקר יותר. המלצה נוספת היא קביעת תפריט שונה בין קהל המבוגרים לקהל הילדים, דבר שעשוי להוזיל את העלויות.

האם מדובר על אירוע קונספט?

היא אמנם רק בת 12 אך ייתכן מאוד שהיא כבר מגובשת בדעתה ויודעת בדיוק כיצד תתקים בת המצווה שלה, על איזה צרכים צריך לענות המקום לחגיגות ואיזה קונספט ילבש האירוע.

אם אתם יודעים שהבת שלכם היא דעתנית ויודעת בדיוק מה היא רוצה באירוע הבת מצווש שלה אז כדאי לשתף אותה במעמד קבלת ההחלטות ולהתאים את קונספט האירוע לרצונות שלה.

כמובן יש לשים לב שהרצונות הם ריאליים ובמסגרת התקציבית שלכם ולאחר שעניתם על השאלות הללו לפנות למקום לבת מצווה שיגלה גמישות, ידע להיות מודולרי ויספק ליווי חם ותומך לעבר אירוע קונספט שיחקק לשנים.

האם דרושות אטרקציות מיוחדות לילדים?

אירוע בת מצווה הוא הרבה מעבר לריצוי עצמי של כלת האירוע, הוא גם אירוע חברתי של ממש, עליו ידברו רבות בבית הספר. לילדים של ימינו יש סטנדרטים והם נכחו באירוע או שניים בחייהם. בשל כך, רף הציפיות שלהם הוא גבוה והם מחפשים ריגושים ואטרקציות באירועים בהם מבלים.

בת מצווה עם אטרקציות תלויה גם בהכנה מוקדמת וגם במקום בו מתקיימת בת המצווה. ישנם מקומות לבת מצווה המצוידים במיטב המשחקים לילדים כגון משחקי שולחן, קונסולות משחק, ואף רחבת ריקודים אותנטית ומודרנית כיאה למועדונים הנחשקים. מנגד, ישנם מקומות המציעים אף ורק אולם עם רחבה בנאלית ואינם מותאמים לרצונות הילדים. אם בחרתם במקום לבת המצווה שאינו ערוך לאירוע צעיר אז כדאי לשכור את שירותיהם של ספקים שונים שימלאו את החלל.

 

מזמינים אתכם לחגוג בת מצווה אצלנו ולהקל על תהליך קבלת ההחלטות

המרפסת אירועים מספקת מענה מצוין לאירועי בת מצווה המתקיימים בכל ימות השנה. מתחם האירועים הינו מודולרי מאוד ומאפשר להתאים את המקום לפי כמות הקהל, ליצור הפרדה מוחלטת בין קהלים שונים (כמובן רק אם רוצים), מציע רחבת ריקודים מדהימה, ומאפשר קיום ערב קונספט מיוחד לפי הנושא הייחודי שבחרתם.

המרפסת מקיימת אירועי בת מצווה עם ראש שקט להורים,מעודכנת בכל הטרנדים החמים ויודעת לתת להם מענה מצוין: מדיג'יי איכותי, דרך גימיקים נלווים ועד התאמת המקום לכל צורך ודרישה.

אם נשארו לכם עוד שאלות אז הצוות שלנו ישמח לתת לכם מענה וללוות אתכם לעבר אירוע בלתי נשכח.

אנחנו מבטיחים לכם אירוע בלתי נשכח, גם למבוגרים שבחבורה ובטח לצעירים. צרו קשר עוד היום ותבינו שהמקום המושקע, המטבח האיכותי והצוות המנוסה לא דומים לשום מקום אחר שהכרתם!