התוספות הקטנות שישדרגו לכם את החתונה

תוספות לחתונה

בין אתם חיפאים, ירושלמים, קיבוצניקים, מושבניקים או אנשי העיר הגדולה כולנו אוהבים אירועים משמחים. לפעמים מספיקה המחשבה על אירוע גדול שמחכה לנו אחרי יום עבודה מתיש וכבר אנו ניכנס למצב של שמחה וציפייה. אין ספק שכל אירוע משמח באשר הוא יכול לגרום לנו להנאה, אך בשביל ליצור אווירה באמת מיוחדת חשוב שנכיר את התוספות הקטנות, אלו שיכולות להפוך את האירוע מעוד ערב שגרתי ונחמד לאירוע שלא יפסיקו לדבר עליו.

אז מה הן התוספות הקטנות? אילו שיפורים קטנים עושים אפקט גדול והופכים אירוע נחמד להפקה מושקעת, כזו שיוצרת שיח ועניין בקרב המוזמנים? השורות הבאות יעזרו לכם להבין אילו תוספות יקחו את האירוע צעד אחד קדימה.

אטרקציות לאירוע

אפשר להגיד שאירוע בלי אטרקציה זה כמו לאכול פלאפל בלי טחינה. זאת אומרת, אם כבר התחלנו את החוויה, בואו נהנה ממנה ונמצה אותה עד הסוף. תפקידן של האטרקציות, בין אם זה אטרקציה לרחבת הריקודים או לקבלת פנים, ובין אם זו תוספת מרגשת לחופה (בחתונות) הוא לתת את הערך המוסף ולהיות התבלין הסודי של האירוע. אלמנט ההפתעה יגרום לאורחים לאפקט ה"וואו" ויעלה את סף הריגוש במהלך האירוע ובכך אנו בעצם נוכל ליצור בידול וייחודיות לאירוע שלנו.

סידורי פרחים

סידורי פרחים נכנסים לנישה של עיצוב האירוע. היופי של הפרחים מקנה תחושה קסומה באולם האירועים ומשווה מראה יוקרתי וייחודי למקום. ברחבי הארץ ישנן משתלות וחנויות פרחים שיודעות להתאים פתרונות יצירתיים ולקשט את האירוע בשלל צבעים. זרי פרחים בירושלים, צמחי תבלין מהגליל וסחלבים המגיעים אלינו מחו"ל יעניקו לאולם את הטוויסט העיצובי שאתם כל כך מחפשים. ברוב המקרים, הסידורים אמורים למלא את כל חלל אולם האירועים אך יש אפשרות גם לעיצוב יותר נקודתי שיתמקד אך ורק בשולחנות כגון עציצי תבלין אותם יוכלו האורחים לקחת בסיום האירוע.

עמדת בלוקי עץ

אחד החסרונות בכל האטרקציות וגם באירוע עצמו, הוא שבסוף מתעוררים בבוקר (בהנגאובר כמובן) והכל נגמר. פה נכנסת לתמונה אופציית עמדת בלוקים של עץ אשר יהוו תחליף לצילומי מגנטים, ויכולים להיות מזכרת מדהימה ומפתיעה עבור האורחים והמאחרים. בינינו, לאף אחד כבר אין מקום על המקרר לעוד מגנטים ודווקא תמונה מודפסת באיכות גבוהה עם בן/בת הזוג על בלוק עץ שניתן למקם על השידה בסלון או בעמדה בעבודה תהיה מזכרת מעולה ומתנה מגניבה עבור האורחים (ותשאיר את המאחרים במודעות).

מאנץ' לילי

כמה שאנחנו אוהבים אוכל, אבל האם באמת יש צורך בהזמנת מאנץ' לילי לאורחים לאחר כל האוכל שהוגש באירוע? התשובה היא חד משמעית כן! ישנם אורחים אשר הגיעו לחגוג אתכם בכל דקה ודקה ולכם יש אפשרות לתגמל את מי שנשאר לרקוד ולשמוח אתכם ברחבה עד סוף הערב. חשוב להבין שהוצאת האנרגיה הכרוכה בריקודים בתוספת השפעת המשקאות האלכוהוליים מעוררת את התיאבון ולכן לא כדאי לכם לוותר על האופציה הזו.

לסיכום,

כל אירוע הוא משמח באשר הוא, אך אם אנחנו רוצים להראות לאורחים שאנו מכבדים את ההשקעה וההקרבה עבורנו, חשוב שנראה להם את זה באמצעות התוספות הקטנות שישדרגו כל אירוע. במידה ואין לכם תקציב גדול, זכרו כי גם תוספת קטנה יכולה לעשות אפקט גדול.