אטרקציות מיוחדות לשדרוג האירוע

בכל פעם שאנחנו עורכים אירוע אנחנו רוצים שהוא יהיה מיוחד, מהנה ובלתי נשכח עבורנו ועבור האורחים שלנו. אנחנו משקיעים מאמצים וכסף ומארגנים את האירוע לפרטי פרטים ומנסים לחשוב על תוספת מעניינת ואטרקטיבית שתמשוך אליה את האורחים, תפתיע אותם ותהפוך את האירוע למסיבה סוחפת או תיתן את הטאצ' האלגנטי והיוקרתי בדיוק כמו שראינו בדימיוננו.

בשורות הבאות נספר על מספר אטרקציות מיוחדות שישדרגו את האירוע שלכם ויהפכו אותו למיוחד ושונה.

1# קיאקים של פירות

קינוח רענן של פירות מותאמים לעונות השנה ובתוספת פירות טרופיים מיוחדים. הפירות יסודרו באופן דקורטיבי על משטחי קיאקים, בחיתוכים ועיצובים מיוחדים ויוסיפו צבעוניות לכל אירוע. כדאי לבחור חברה שתספק פירות טריים סמוך להגשה. משלוחי פירות שיגיעו מהחברה טריים להגשה מיידית.
אפשרי גם להכניס את הקיאק עם הפירות ישירות לתוך רחבת הריקודים ולהפוך אותו למוקד התעניינות שילהיב את האורחים שלכם. אם תרצו לפנק במיוחד, תוכלו להוסיף גם גומי או ארטיקים.

2# שזירת פרחים

הזמינו את האורחים להתקשט בפרחים צבעוניים ויפים בעמדה מיוחדת בה יעמדו שוזרות פרחים ויכינו זרים לראש, צמידים לפרק כף היד, הכול מפרחים, וגם יענדו למי שמעדיף, פרחים על דש הבגד. הפרחים והצבעוניות שתולבש על האורחים, יעלו מיד את מצב הרוח ויתנו מראה חגיגי לאירוע.

3# אטרקציות הקשורות בצילום

בעידן המודרני שכולם מצטלמים ועושים סלפי יש אטרקציות רבות בטכנולוגיות מתקדמות כמו תאי צילום, קירות סלפי, קיר גרפיטי וירטואלי או צילום במצלמות פולארויד לתמונות מיידיות. אחד הטרנדים המעודכנים ביותר הוא הדפסת תמונות על בלוקים מעץ.
בדיוק כמו מגנטים אבל יותר מעוצב ויותר יוקרתי. עמדה מיוחדת עם תמונות מודפסות על בלוקים מעץ, תמתין לאורחים שהצטלמו במשך האירוע. האורחים יאספו אותם מהעמדה ויצאו מהאירוע עם מתנה מרגשת.

4# בובות אלכוהול לרחבת הריקודים

אין כמעט אירוע בלי אלכוהול, זה משמח וסוחף רבים לרחבת הריקודים. אחת האטרקציות החדשות היא בובות ענק בצורת בקבוקי אלכוהול שנכנסות לרחבת הריקודים בהפתעה גמורה, רוקדות ומצטלמות עם האורחים, מלהיבות אותם ואף מוזגות להם אלכוהול.
אם מדובר באירוע של ילדים כמו בר מצווה, ללא אלכוהול, אפשר להזמין בובות לפי קונספט אחר, בדמויות אחרות מעולם הילדים כמו מיקי מאוס, דובי פנדה ועוד, אשר מכניסות המון אנרגיה לרחבת הריקודים.

5# בר סיגרים

מי שרוצה אירוע שישדר יוקרה יציע לאורחים שלו להתנסות בחוויית עישון שונה לערב אחד, להרגיש אחרת באווירה יוקרתית ומתוחכמת. צוות הבר יציע מגוון סוגים של סיגרים, ייתן הסברים וילמד את האורחים על עולם הסיגרים. זו הזדמנות עבור אלה שלא מכירים את העולם הזה, להתנסות בחוויה חדשה ולאלה שכבר התנסו בעבר, הזדמנות ליהנות שוב.

לסיכום, קיימות אטרקציות רבות מהן תוכלו למצוא את זו שמתאימה ביותר לאירוע, כדי שהאורחים שלכם ייהנו ויחגגו יחד איתכם במצב רוח טוב ולא ישכחו את הצלחת האירוע עוד זמן רב אחריו.