בת מצווה בצפון

מועדון לבת מצווה בחיפה והסביבה

אירוע בת מצווה יכול להתקיים במגוון של צורות: החל ממסיבה סוערת לילדי הכתה והשכבה באווירה של מועדון, ועד לאירוע בוטיק מלווה בתפריט עשיר ומגוון עם המשפחה המורחבת. 

אצלנו במרפסת אפשר לשלב בין האפשרויות וליצור אירוע בת-מצווה משולב, עם חללים נפרדים, גם למבוגרים וגם לילדים! 

המבוגרים יוכלו להנות מאירוע מוקפד, תפריט עשיר, בר איכותי ואווירה שאין לה תחליף, ובמקביל יוכלו הילדים לחגוג בנוסח מועדון.

אם התלבטתם לגבי איך לקיים את אירוע בת המצווה – לנו יש את התשובות הברורות, שישאירו אתכם (ואת כלת השמחה כמובן) עם זכרונות מתוקים.

לקראת אירוע?
השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!

איך נראה אירוע בת מצווה במרפסת?

מועדון לבת מצווה בחיפה והסביבה

או אירוע משולב גם למבוגרים?

כידוע, בת מצווה נערכת בהתאם לתאריך יום ההולדת של כלת השמחה, ובעצם בכל מזג אוויר. לאלו המתכננים לקיים אירוע בת מצווה בצפון, במקום שהוא גם פתוח אך גם מעניק את כל היתרונות של אולם סגור, הרי שהמרפסת נותנת מענה על כל האתגרים שמציבות עונות השנה בפני החוגגים, בדמות מרפסת חיצונית מקורה ומחוממת בתקופת החורף.

בנוסף, ייחודה של המרפסת מתבטא בעיצוב המודולארי שלה, כך שמתאפשר לכוונן את המקום בהתאם לאופיו של האירוע המתוכנן תוך התחשבות בגודלו. הגמישות בעיצוב משליכה לא רק על תכנון מוקדם בהתאמה אישית לכל אירוע, אלא גם על אופן החשיבה של המקום והצוות שלו. בניגוד למקומות המקיימים אירועים קטנים בצפון, מאפשרת המרפסת שבירה של השגרה והפקת אירוע סביב קונספט ייחודי, ערב שלם לפי נושא מסויים וכו'.

זאת ועוד: על הכנת האוכל מנצח השף הראשי, האחראי על הקייטרינג ועל מגוון המנות, אשר ברשותו ניסיון של 30 שנות הסעדה באירועים. לצד חומרי הגלם הכשרים והבשרים המיובאים היישר מארגנטינה ונצלים בדרכים מסורתיות, מוצע גם תפריט קינוחים עשיר הכולל קינוחים אישיים וגימיקים מתוקים מסתובבים. בדיוק כמו שאנחנו הישראלים אוהבים: גם וגם.

מגשימים לכם חלומות

אמנם כלת השמחה רק בת 12, אבל היא יודעת בדיוק מה היא רוצה: יש לה חלומות פרטיים בנוגע לאופן שבו האירוע יתנהל, יש לה מודלים מועדפים לחגיגות וגם הזדמנות להגשים אותם. במרפסת מעודכנים בכל הטרנדים המרכיבים את עולמם של בני העשרה הטריים, מעורבים באופנות השונות ויודעים כיצד להוציא אותן אל הפועל. באופן זה, לא רק שחלומן של בנות המצווה מתקיים לפרטי פרטים, אלא שגם מן ההורים נחסכות דאגות מיותרות וחששות מפני אכזבה. במרפסת מספקים הכל: החל מן התקליטן והגימיקים הנלווים, וכלה בהגשמת הפנטזיה הפרטית של כלת השמחה.

לא פחות חשוב מן התנאים המעולים, ההצעות המקוריות, המזון המשובח והפתרונות היצירתיים, היחס של צוות המרפסת הוא אישי וחם, משפחתי ותומך, כך שבעלי האירוע נהנים גם ממקצועיות, דייקנות ותשומת לב לפרטים קטנים, וגם מן הקרבה והפמיליאריות שהישראלים ידועים בה.

בת מצווה במרפסת

  • תפריט איכותי, עשיר ומגוון.
  • חגיגת בת מצווה באווירה שאין לה תחליף.
  • אירועים משולבים לילדי הכיתה, למשפחה והמבוגרים.
  • מתאים גם למחפשים מועדון לבת מצווה וגם מקום לאירועים.
  • אירועי בת מצווה בכל חודשי השנה ובכל מזג אוויר.
  • מודולריות, גמישות ופתרונות יצירתיים לכל צורך.
  • חוויה שתשאיר זכרונות מתוקים.
  • אירועים מקוריים כמו שלא ראיתם בשום מקום אחר.
  • רק 20 דק׳ מחיפה.
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן